Підконькова стрічка

Стрічка підконькова( DR Польща) – це один з найважливіших атрибутів нового даху. Нею вистилають ковзани і хребти покрівлі. Вона виступає в ролі ущільнювача і запобігає потраплянню води під покрівлю. Знаючи, які опади чекають Ваш дах восени, взимку, навесні і влітку, купівля такої стрічки  є обов’язковою.

Даний будматеріал виготовляють з поліпропіленової геотканини з УФ-стабілізуючими добавками. Вона вже давно зарекомендувала себе, як один з кращих гідроізоляторів. Також, вона забезпечує хорошу вентиляцію через спеціальні вентиляційні отвори в підпокрівельному просторі. Її головна особливість полягає в тому, що вона має широкий діапазон робочої температури. І найменшої шкоди їй не завдають як морози до -30 С, так і спека до +80С.

На краї даної стрічкиклеються алюмінієві смуги. Це відбувається за технологією «гарячого» приклеювання. Для додаткової міцності, смуги прошиваються. Посилення необхідно для того, щоб краї стрічки не розсмикувались, таким чином, продовжуючи життя і термін служби матеріалу.

Зворотний дзвінок

Copyright © 2018